Top-ads

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Męska rzecz

By | 21:19 Leave a Comment


  Dziś post dotyczący kosmetyków męskich. Jakiś czas temu Pan Narzeczony kupił produkty marki L'oreal. Okazały się one różne. Ponieważ w Polsce są one drogie, postanowiłam napisać opinię na ich temat. Może komuś pomogę.

 L'oreal Men Expert Hydra Energic Magnetic Effect Wash- to żel myjący do trwarzy z czarnym węglem. Producent zapewnia, że produkt eliminuje świecenie się skóry i jej szary odcień, zaskórniki, rozszerzone pory.
Aktywny węgiel drzewny- naturalny, sproszkowany. Posiada zdolności adsorpcji (przyciągania i zatrzymywania na powierzchni) wielu substancji, m.in. toksyczne gazy, bakterie, wirusy i wydzielane przez nie toksyny;substancje rakotwórcze i alergogenne. Jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Oczyszcza, usuwa przykre zapachy. Otwiera i oczyszcza pory, usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek.

 Specyfik jest na prawdę dobry. Zapewnienia producenta są potwierdzone. Żele występują jeszcze w innych wariantach (pomarańczowy i zielony), są dobre, ale ten najlepszy. Ma szary odcień, po nałożeniu na skórę lekko ją rozgrzewa. Jest to jednak przyjemne uczucie- mrowienie.

Skóra nabrała blasku i ładnego koloru, pory się zmniejszyły i oczyściły. Kosmetyk godny spróbowania.


***

L'oreal Men Expert Hydra Energetic Anti- Fatigue Moisturiser- krem do twarzy, do cery zmęczonej. Ma za zadanie nawilżać, ujędrniać skórę oraz eliminować jej szorstkość, zmęczenie. Zawiera witaminę C i Magnez.
Krem przeznaczony do dziennej pielęgnacji. Dla Pana Narzeczonego okazał się być lekko za tłusty i nie lubił efektu świecenia skóry, dlatego stosuje go na noc po żelu myjącym. Jest dobry. Wg niego najlepszy z wszystkich (próbował każdego tej marki). Spełnia swoje zadania. Również godny zakupu.


***


L'oreal Men Expert Hydra Energetic Turbo Booster Recharging Moisturiser- krem pobudzający, dający kopa z rana. Zawiera witaminę C i Pro- Fosfor.Aplikacja jest przyjemna, nadaje się również do stosowania po goleniu. Daje efekt lekkiego mrowienia na twarzy, co faktycznie pobudza. Nawilża skórę. Innych efektów nie zauważyliśmy. Jego ocena jest pozytywna. Krem dobry dla śpiochów, którzy mają problem z obudzeniem. Jeżeli jednak stoicie przed wyborem ten, czy poprzedni, polecamy zdecydowanie poprzednika.


***


  W tej serii można również kupić żel/krem pod oczy. Jednak po tygodniu wylądował w koszu. Nic nie robił, a do tego podrażnił skórę.


  Mam nadzieję, że pomogę komuś w wyborze. Na rynku jest dużo męskich kosmetyków. Testowaliśmy ich na prawdę dużo, jednak wiele z nich okazywało się wielkim bublem.


Pozdrawiam Tysiowa xxx


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: