Top-ads

Obsługiwane przez usługę Blogger.

My two workbooks, czyli jak zacząć pracę nad sobą

By | 21:24 2 comments


  Witam. Jednym z moich postanowień noworocznych była praca nad sobą. W ramach tego projektu szperam w sieci i kupuję książki. Dziś chcę Wam polecić dwie, które bardzo mi się spodobały i myślę, że nadadzą się dla tych wszystkich szczęśliwych i dla osób, które słysząc lub czytając o szczęściu wymiotują tęczą. 
Najtrudniejszy pierwszy krok.


Pierwsza z nich 'The 7 habbits of highly effective people personal workbook' Stephena R. Covey'a. Jego książki rozchodzą się na świecie jak świeże bułeczki. Ta jest swego rodzaju poradnikiem, notesem, gdzie nie tylko przeczytamy różne porady, ale przede wszystkim znajdziemy masę różnych pytań, testów i planów. 'The art of getting started' od Lee Crutchley to kolejny notes, poradnik i przewodnik po naszej psychice. Znajdziemy tu m.in. motywujące slogany, panic page, ciekawe pytania i wyzwania. 
Istnieje strona www.artofgettingstarted.com, na której również możemy przeczytać ciekawe porady i co najważniejsze, w każdy poniedziałek pojawia się nowe wyzwanie, np. take a photo of a reflection, draw the thing you are most afraid of,take a photo of happiness, itp.

Tak więc od przyszłego poniedziałku mam zamiar podejmować te wyzwania i publikować na instagramie lub na blogu. Może ktoś z Was się skusi?
***jego blog QUOTESKINE***


Co myślicie o tego typu książkach? Podejmiecie wyzwanie ze mną?


Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Podoba mi się ten pomysł z wyzwniami - chyba muszę się temu przyjrzeć bliżej :) Pozdrawiam ciepło - Kinga

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Koniecznie spróbuj. Moze akurat Ci sie spodoba :) rownież pozdrawiam :)

      Usuń